Hustopečská mandlová višeň 0,5l 33%

Hustopečská mandlová višeň 0,5l 33%

Ovocný likér vyrobený podľa originálnej receptúry s 35% podielom višňovej šťavy a s ľahkým mandľovým nádychom očarí svojou lahodnou chuťou a vôňou.

14,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Hustopečská mandlárna

Ovocný likér vyrobený podľa originálnej receptúry s 35% podielom višňovej šťavy a s ľahkým mandľovým nádychom očarí svojou lahodnou chuťou a vôňou. Vyzreté višne pochádzajúce z preslnených juhomoravských višňových sadov dodávajú hustopečskému likéru poctivú chuť južnej Moravy. Podľa výsledkov prieskumu vhodné pre ženy aj pre mužov.

Hustopečská mandlárna je rodinný podnik vyrábajúci v prvom rade produkty, v ktorých sa snúbi nevšedná chuť a vôňa mandlí a nejedna kvapka kvalitného alkoholu. Ako prvý vyrobili Hustopečskú mandlovicu, skladbu produktov však rozširujú a tak dnes stoja aj za ďalšími kvalitnými výrobkami, ktoré potešia nejedného gurmána. Hustopečská mandlovice, starostlivo pripravovaná podľa originálnej receptúry bývalého správcu mandloňových sadov Rudolfa Poslušného, ​​dnes patrí medzi najobľúbenejšie regionálne nápoje, ktoré možno na južnej Morave ochutnať.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info
ň

Stránka je vhodná iba osobám starším ako 18 rokov.

Máte viac ako 18 rokov?