Kleiner XO Apricot 0,7l 43%

Kleiner XO Apricot 0,7l 43%

Marhuľovica Kleiner XO po destilácii odpočíva päť a pol roka vo vypálených dubových sudoch a potom ešte 15 mesiacov v sudoch po sherry Oloroso. Fľašovaná je bez použitia filtrácie, čím si zachováva mimoriadne plnú ovocnú chuť s viditeľnými tónmi suchého sherry.

118,50 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Distillery Kleiner

Marhuľovica Kleiner XO po destilácii odpočíva päť a pol roka vo vypálených dubových sudoch a potom ešte 15 mesiacov v sudoch po sherry Oloroso. Fľašovaná je bez použitia filtrácie, čím si zachováva mimoriadne plnú ovocnú chuť s viditeľnými tónmi suchého sherry

Apricot XO získala striebornú medailu v kategórii ovocných destilát na svetovej súťaži San Francisco World Spirits Competition 2017.

Distillery Kleiner, ktorá sídli v Žešov neďaleko Prostějova, sa právom radí medzi najlepších českých výrobcov ovocných destilátov. Od zberu ovocia až po stáčanie do fliaš sa všetko robí ručne a výhradne v malých sériách, obmedzených na niekoľko tisíc fliaš ročne. S produktami z limitovanej exkluzívnej malosériovej výroby z dielne Distillery Kleiner radi pracujú prestížne TOP reštaurácie a bary, vrátane reštaurácií s michelinskou hviezdou.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info
ň

Stránka je vhodná iba osobám starším ako 18 rokov.

Máte viac ako 18 rokov?