Kleiner Silver Plum 0,7l 43%

Kleiner Silver Plum 0,7l 43%

Silver Plum je vyrobená zo starej odrody modrého ovocia "kulatka", ktoré rastie ako ker len v regióne Moravy a ktorej ručný zber trvá niekoľko dní. Destilát je uložený do kameninových nádob chránených pred slnkom a zrie po dobu troch rokov, čo mu poskytuje vyváženú hĺbku.

68 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Distillery Kleiner

Silver PLUM - Limited edition - Jedná sa o starú odrodu ovocia, ktorá rastie ako ker iba v regióne Moravy, pričom jej neopakovateľná chuť a vôňa je typická pre túto oblasť. Kvôli jej extrémnej náročnosti trvá ručný zber niekoľko dní pri dosiahnutí maximálnej zrelosti. Po trojstupňovej destilácii je destilát uložený do kameninových nádob, kedy za stálej teploty, prístupu vzduchu a chránený pred slnkom dozrieva a získava svoju vyváženú hĺbku. Každoročne uvoľní len niekoľko sto kusov fliaš.

Distillery Kleiner sa nachádza v Žešov, neďaleko Prostějova. Táto malá rodinná firma vyrába pravé ovocné destiláty a jej filozofiou je výnimočnosť a jedinečnosť. Od zberu ovocia až po stáčanie do fliaš je všetko robené ručne a v obmedzených sériách. S produktami z limitovanej exkluzívnej malosériovej výroby z dielne Distillery Kleiner radi pracujú prestížne TOP reštaurácie a bary, vrátane reštaurácií s michelinskou hviezdou.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info
ň

Stránka je vhodná iba osobám starším ako 18 rokov.

Máte viac ako 18 rokov?